YOUNGBLOOD

YOUNGBLOOD kino mokykla skirta žmonėms, kuriems rūpi, kas vyksta aplinkui, kurie jaučia norą ir pareigą apie tai kalbėti.

KINO

Kinas, viena įtaigiausių meno formų, tapo prieinamas visiems. Kiekvienas galime filmuoti, kurti vaizdo produktus. Mes tampame atsakingi už vaizdo kultūrą, kuri mus supa kasdien, todėl turime pažinti ir suprasti kokiais įrankiais kuriame ir kaip sąmoningai juos naudoti. 

MOKYKLA 

YOUNGBLOOD kino mokykloje mokysimės scenarijaus, režisūros, operatoriaus darbo, montažo, garso režisūros, kino vaidybos, kino analizės.

 
 

PROGRAMOS

KINO REŽISŪRA (techninė pakraipa)

Skirta 14-19 metų moksleiviams
Šeštadieniais 14:30 (2 val.)
Kaina 200 eur / semestras (4 mėn) / (50 Eur/mėn)
Pradžia 2019 10 12

Kino režisūros paskaitose pažinsime kino režisieriaus darbo specifiką. Sužinosime, kokios yra kino režisieriaus funkcijos ir mokysimės jas valdyti. Gilinsimės į skirtingas filmavimo technikas, suprasime kaip modeliuoti šviesą. Didelį dėmesį skirsime garso režisūrai ir skirtingoms montažo technikoms. Mokysimės dirbti su kino aktoriais.

Pažinsime kino gimimą, žanro susiformavimą, naująsias kino bangas, kino manifestus kardinaliai pakeitusius kino suvokimą ir postmodernistinį šiandienos kiną.

Per mokslo metus studentai nufilmuos du trumpametražius filmus – dokumentinį ir vaidybinį.

*atranka 2019 10 06

 

KINO VAIDYBA

Skirta 14-19 metų moksleiviams
Šeštadieniais 11.30 (3 val.)
Kaina 200 eur / semestras (4 mėn) / (50 Eur/mėn)
Pradžia 2019 10 12

Kino vaidybos paskaitose išmoksime laisvai jaustis prieš kamerą. Susipažinsime su kino vaidybos istorija. Sužinosime kaip vyksta darbas filmavimo aikštelėje bei įgausime techninių žinių reikalingų kino aktoriams: pažinsime filmavimo techniką, suprasime šviesą, garso įrašymo specifiką filmavimo aikštelėje. 

Paskaitų metu lavinsime save darbui prieš kamerą – lavinsime balsą, dikciją, išmokti pajausti savo kūną.

Mokslo metų pabaigoje kino vaidybos kursas, kurs vaidmenis trumpuose filmuose.

*atranka 2019 10 06

KINO REŽISŪRA IR TECHNINIS RAŠTINGUMAS

Skirta suaugusiems
Trukmė 3 mėn (12 paskaitų)
Kevirtadieniais 18:30 (2 val.) 
Kaina 283 Eur
Pradžia 2019 11 07

Kino režisūros paskaitose susipažinsime su kino gamybos pagrindais. Sužinosime, koks režisieriaus santykis su filmavimo komanda. Kaip ruošiamasi filmavimui, kaip reikia dirbti filmavimo aikštelėje, ir kas vyksta, kai filmas nufilmuojamas. Sužinosime kaip dirbama su kitais filmo departamentais (prodiuseriu, operatoriumi, dailininkais, aktoriais, garso režisieriumi).

Kino techninio raštingumo paskaitose susipažinsime su įvairiomis filmavimo technikomis. Įgisime žinių kaip kontroliuoti kameros nustatymus siekiant gauti maksimalią estetinę kino kadrų kokybę. Apšvietimo paskaitose išmoksime kontroliuoti šviesos šaltinius, jų pagalba galėsime modeliuoti portretus, pasakojančius istorijas. Teoriją lydės daug praktinių užsiėmimų. 

Garso režisūros paskaitose bus aptariamas garso vaidmuo kine bei kituose vizualiuosiuose menuose. Turėsite galimybę susipažinti su įvairiomis garso įrašymo technikomis, kurias galėsite pritaikyti savo praktiniuose darbuose. Taip pat kalbėsime apie kino garso postprodukciją: aptarsime jos reikšmę bei svarbą kino filme, galimą jos eigą, įvertinant turimas priemones ir suteiktas sąlygas.

KINO VAIDYBA (SUAUGUSIEMS)

Skirta suaugusiems
Trukmė 3 mėn (12 paskaitų)
Antradieniais 18:30 (3 val.) 
Kaina 283 Eur
Pradžia 2019 11 05

Kino vaidybos paskaitose susipažinsime su vaidybos istorija - kaip ir kodėl keitėsi priėjimas prie vaidybos nuo pat kino atsiradimo pradžios? Kokios pagrindinės vaidybos kryptys ir mokyklos, kuriomis dirbdami remiasi  aktoriai šiandien. Mokantis vaidybos gilinsimės į savo jausmus ir patirtis.

Mokysimės analizuoti kino scenarijų. 

Sužinosime kaip vyksta darbas filmavimo aikštelėje bei įgausime techninių žinių reikalingų kino aktoriams: pažinsime filmavimo techniką, suprasime šviesą, garso įrašymo specifiką filmavimo aikštelėje. 

Kreipsime dėmesį į darbą su savo kūnu, balsu, dikcija, patyrimais. Mokysimės atsipalaiduoti, susikaupti ir lavinti fantaziją.

 
 

KOMANDA

 

KONTAKTAI

EL. PAŠTAS

youngblood.komanda@gmail.com

TELEFONAs

+370 623 58771